Intraceuticals

Intraceuticals Rejuvenate

Zobacz jak wygląda zabieg

Wzmocnione infuzje Intraceuticals Rejuvanate dla jeszcze silniejszego i bardziej zróżnicowanego opóźniania procesów starzenia się skóry.

Intraceuticals Boosters to wzmocnione zabiegi Intraceuticals, wykorzystujące tzw. Boostery - cztery różne serum zawierające witaminę A, witaminę C, peptydy pobudzające kolagen do odnowy lub specjalny przeciwutleniacz (wyciąg ze śliwki Kakadu). W zależności od potrzeb skóry wykorzystuje się jeden z preparatów. Substancje - wtłaczane w skórę za pomocą hiperbarycznego tlenu - zyskują na efektywności powodując, że otrzymuje ona niezbędne witaminy zarówno od wewnątrz jak i zewnątrz.

Intraceuticals Boosters


Intraceuticals Booster z witaminą C to zabieg rekomendowany dla skór przedwcześnie starzejących się, z widocznym brakiem witalności i promienności. Serum zawierające trzy formy witaminy C stymuluje produkcję kolagenu, zapobiega oznakom starzenia, rozjaśnia przebarwienia i plamy starcze, zwalcza wolne rodniki.

SKŁADNIKI aktywne serum Booster z witaminą C: składniki serum Rejuvenate oraz trzy synergiczne formy witaminy C.

Intraceuticals Boosters

Intraceuticals Booster z przeciwutleniaczem to zabieg dla skóry młodszej, z pierwszymi oznakami starzenia oraz dla cer zmęczonych, szarych i wrażliwych. Serum ze specjalnym składnikiem zwalczającym wolne rodniki spowalnia procesy starzenia, rewitalizuje, wzmacnia i przywraca witalność.

SKŁADNIKI aktywne serum Booster z przeciwutleniaczem: składniki serum Rejuvenate oraz wyciąg ze śliwki Kakadu, witamina P i witamina E.

Intraceuticals Boosters

Intraceuticals Booster z kolagenem to zabieg dla skóry dojrzałej, która straciła jędrność i napięcie. Serum dostarcza skórze silnych składników regenerujących oraz koktajl peptydów kolagenowych dla pobudzenia jej odmłodzenia. Zapewnia efekt liftingu i długotrwałej poprawy kondycji cery.

SKŁADNIKI aktywne serum Booster z kolagenem: składniki serum Rejuvenate oraz tetra- i oligopeptyd, wyciąg z kory brzozy afrykańskiej.

Intraceuticals Boosters

Intraceuticals Booster z witaminą A to zabieg dla skóry przekrwionej, z widocznymi porami, starzejącej się. Serum stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu oraz zwiększa objętość skóry, co przekłada się na jej gładszy i młodszy wygląd. Redukuje podrażnienia, koryguje głębokość porów, wyrównuje koloryt.

SKŁADNIKI aktywne serum Booster z witaminą A: składniki serum Rejuvenate oraz przeciwutleniacz EGCG z zielonej herbaty, a także witamina A z technologią uwalniania ?na żądanie? (w momencie aplikacji na skórze).

Intraceuticals Boosters


KOSMETYKI do pielęgnacji domowej

Intraceuticals Boosters Intraceuticals Boosters Intraceuticals Boosters
Booster z witaminą C

Wzmacniacz do pielęgnacji domowej przeciwdziałający starzeniu się skóry, zwalczający wolne rodniki.
Booster z przeciwutleniaczem

Wzmacniacz do pielęgnacji domowej przywracający witalność i promienność skóry. Wzmacnia i niweluje zmęczenie.
Booster z kolagenem

Wzmacniacz do pielęgnacji domowej o działaniu ujędrniającym i napinającym. Poprawia jakość cery.

Intraceuticals Boosters
Booster z witaminą A

Wzmacniacz do pielęgnacji domowej zwiększający elastyczność i napięcie skóry. Zwęża pory, wygładza cienkie linie i zmarszczki.