Intraceuticals

Pełny, prawidłowo wykonany zabieg Intraceuticals składa się z z sześciu etapów. Każdy z nich ma kluczowe znaczenie dla skuteczności procedury pielęgnacyjnej oraz całego programu opieki nad skórą, opracowanego przez markę. W każdym momencie zabiegu możesz zapytać specjalistę o szczegóły przeprowadzanego etapu, wykorzystywane preparaty oraz towarzyszące mu odczucia. Intraceuticals jest metodą estetyczną, która nie powoduje żadnego dyskomfortu ? zarówno procedury z zastosowaniem kosmetyków, jak i część z wykorzystaniem głowicy z infuzorem Serum są chwilami pełnymi odprężenia i relaksu.


Zobacz film przedstawiający wszystkie etapy zabiegu


ETAP 1: OCZYSZCZENIE cery, demakijaż
Wykorzystując Żel zmywający Intraceuticals
wykonywany jest precyzyjny demakijaż cery oraz
jej głębokie oczyszczenie ? usunięcie zanieczyszczeń
i nadmiaru sebum. Dzięki przywróceniu prawidłowej
równowagi pH skóra zostaje idealnie przygotowana
do dalszych etapów zabiegu.
ETAP 1: OCZYSZCZENIE cery, demakijaż
ETAP 2: Specjalistyczna DIAGNOZA  kondycji skóry ETAP 2: Specjalistyczna DIAGNOZA kondycji skóry
Przed rozpoczęciem kolejnych etapów ekspert przeprowadza dokładną diagnozę stanu skóry i analizę jej potrzeb. W tej części dobierany jest najbardziej odpowiedni rodzaj zabiegu (Serum)
z menu Intraceuticals. Pamiętaj, że zawsze możesz powiedzieć o swoich oczekiwaniach związanych z zabiegiem oraz dopytać o szczegóły diagnozy.
ETAP 3: PEELING głęboko oczyszczający
Właściwą część zabiegu rozpoczyna peeling skóry, który łagodnie ją złuszcza i odświeża. Wygładza, rozjaśnia i przygotowuje na wtłoczenie silnie skoncentrowanej ampułki Intraceuticals.
ETAP 3: PEELING głęboko oczyszczający
ETAP 4.1: Otwarcie Serum oraz jego umieszczenie w infuzorze ETAP 4: INFUZJA SKŁADNIKÓW zawartych w Serum

ETAP 4.1: Otwarcie Serum oraz jego umieszczenie w infuzorze
Oryginalne Serum Intraceuticals jest preparatem
jednorazowym, które znajduje się w specjalnej fiolce
z unikalnym systemem otwarcia. Do każdego zabiegu przypisane jest jedno Serum, które nie może być
wykorzystane w innych procedurach. Pamiętaj, że wy- pełnienie infuzora następuje zawsze z zastosowaniem nowego Serum i właśnie w tym momencie zabiegu.
ETAP 4: INFUZJA SKŁADNIKÓW zawartych w Serum

ETAP 4.2: Infuzja Serum w głąb skóry
Aplikację wykonujemy najpierw na jednej połowie twarzy, a potem na drugiej. Pamiętaj, że zawsze możesz poprosić o przerwę między częściami i sprawdzić efekty zabiegu porównując obie połówki twarzy. Metoda Intraceuticals wykorzystuje siłę hiperbarycznego tlenu, który dostarcza skórze koktajl składników nawilżających i regenerujących , a także zestaw substancji unikalnych dla każdego Serum. Procedura z użyciem infuzora wykonywana jest precyzyjnie na całej powierzchni skóry, według ściśle określonego schematu. Zapewnia komfortowe, relaksujące doświadczenia, których efektem jest młodsza, rozświetlona skóra od razu po zabiegu.
ETAP 4.2: Infuzja Serum w głąb skóry
ETAP 5.1: Aplikacja Żelu na okolice oczu Etap 5: DOPEŁNIENIE PROCESU INFUZJI
poprzez zastosowanie specjalistycznych kosmetyków pielęgnacyjnych

ETAP 5.1: Aplikacja Żelu na okolice oczu
Pierwszym preparatem stosowanym po infuzji jest Żel na okolice oczu, który silnie nawadnia, widocznie redukuje cienkie linie i zmarszczki w okolicach oczu
oraz przeciwdziała wolnym rodnikom.
Etap 5: DOPEŁNIENIE PROCESU INFUZJI
poprzez zastosowanie specjalistycznych kosmetyków pielęgnacyjnych

ETAP 5.2: Aplikacja Żelu nawadniającego
Następnie nakładany jest preparat silnie nawadniający, poprawiający gęstość skóry oraz stanowiący rezerwuar witamin i przeciwutleniaczy.
ETAP 5.2: Aplikacja Żelu nawadniającego
ETAP 5.3: Aplikacja Kremu wiążącego wilgoć Etap 5: DOPEŁNIENIE PROCESU INFUZJI
poprzez zastosowanie specjalistycznych kosmetyków pielęgnacyjnych

ETAP 5.3: Aplikacja Kremu wiążącego wilgoć
Na zakończenie tego etapu i całej procedury zabiegowej na twarzy rozprowadzany jest specjalny krem zapewniający długotrwałe nawilżenie i zabezpieczający cerę przed utratą wody.
Etap 6: REKOMENDACJA kosmetyków
do pielęgnacji domowej
Integralną częścią terapii Intraceuticals jest indywidualnie dobrana pielęgnacja domowa. W każdej linii zabiegowej znajdują się specjalistyczne kosmetyki wzmacniające i przedłużające efekty zabiegów. Kompleksowo uzupełniają naturalny czynnik nawilżania skóry, dostarczają niezbędnych witamin oraz wspierają procesy regeneracji i odmładzania.
Etap 6: REKOMENDACJA kosmetyków  do pielęgnacji domowej